O nas

Anna Taborska

Kosmetolog, właściciel Studia Urody i Medycyny Estetycznej

„Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o pomaganiu innym, zwłaszcza kobietom i szczególnie w zakresie uzewnętrzniania ich piękna, które choć często ukryte, należy harmonijnie i z wielka dbałością o detal uchwycić i odkryć. W 2007 r. postanowiłam po 10 latach pracy w renomowanych gabinetach kosmetycznych podjęłam decyzję o realizowaniu własnych planów, założeniu własnej firmy, dalszym rozwijaniu umiejętności oraz wiedzy. Tak powstało Studio Urody i Medycyny Estetycznej Anna Taborska, które od 12 lat wywołuje uśmiech na twarzach naszych Klientek, pragnie rozwijać ich piękno na zewnątrz, jak i w ich duszy. Aktualnie od kilku lat kierunek w jakim zmierzam i specjalizuję się, to makijaż permanentny oraz sposoby odnowy i rewitalizacji skóry.”

Dominika Domanus

Absolwentka Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, technik usług kosmetycznych. Od lat związana z branżą farmaceutyczną, była także pracownik administracyjny Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Właścicielka mobilnego gabinetu depilacji laserowej Depi-mania.

„Z Dominiką również poznałyśmy się przez polecenie. Prowadząc mobilny gabinet depilacji laserowej pojawiła się na zaproszenie i od razu z zaangażowaniem rozpoczęła współpracę ze mną, jak i Klientkami Studia. Niezwykle otwarta, uśmiechnięta, z wysoką kulturą osobistą, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem z zakresu laseroterapii. Jakimkolwiek zabieg wykonywanym najnowszej generacji laserem diodowym LIGHTSheer® DESIRE, Dominika poprzedza długim i skrupulatnym wywiadem medycznym, zwraca uwagę na wszelkie wskazania depilacją laserową, nie tylko te estetyczne, ale również mające związek z zaburzeniami hormonalnymi. Ponadto dobiera terapię laserową indywidualnie, precyzyjnie starając się wsłuchać w potrzeby każdej Klientki, uwzględniając równocześnie przeciwskazania, ilość trwania sesji, liczbę zabiegów, jak i parametry urządzenia, wyjątkowe dla każdej partii ciała i każdego pacjenta. Dokładna, precyzyjna, profesjonalna, Dominika chętnie włączyła się do projektu realizacji naszego motto estetycznego rozwijania i wspomagania odkrywania piękna ludzkiego ciała„